Kandelabrar Maria Skoglund

257243

SKOGLUND. Maria (samtida): Kandelabrar 1 par för 2 ljus vardera, bemålat trä, signerade och daterade 2001, höjd 46 cm vardera

Belysning, Ljusstakar

Rum 3

Kandelabrar Maria Skoglund

Budhistorik (6 bud)
1376926
550
1377071
500
1376926
450
1377070
1376926

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.