Antoni Clavé färglitografi

257240

CLAVÉ, Antoni (Spanien 1913-2005): Komposition, signerad Clavé, 10/99, färgetsning, 51x69 cm

Fack 6

Antoni Clavé färglitografi
Budhistorik (4 bud)

1371063
1378822
1371063
1370884

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.