Albin Amelin färglitografi

257239

AMELIN, Albin (1902-1975): Hamnarbetare, signerad Amelin, 122/310, färglitografi, 55x73 cm

Fack 18

Albin Amelin färglitografi

Budhistorik (2 bud)

1379443
1371099

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.