Skåp 1700-tal

257237

SKRIVSKÅP, 1700-talets mitt, 2-delat, behandlad furu, skåpspar med bakomliggande inredning i form av hyllplan, snedklaff med inredning i form av lådor

Senare beslag, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 7

Skåp 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
1378430
3 400
1377097
1377096
2 400
1370084
1 600
1369033

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.