Skänk 1800-tal

257236

SKÄNK, 1800-tal, obehandlad furu, två lådor, skåpspar med bakomliggande inredning i form av hyllplan och lådor

Lösa listdelar till krönet medföljer, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 5

Skänk 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
1378315
1378309
1378304
600
1378282
500
1374827

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.