Relief Kina

257235

RELIEF, Kina, delvis skuret och förgyllt trä, 25x46 cm

Skador,, renoverat

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 23

Relief Kina

Budhistorik (15 bud)
1374661
1374879
1374661
1374877
1374661
850

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.