Astri Bergman-Taube torrnål

257234

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): (14 st) Motiv från sydfrankrike, signerade och numrerade, upplaga 120, torrnål, olika motiv, 39x42 resp 42x39 cm; oramade, i mapp

Fläckar

Rum 1

Astri Bergman-Taube torrnål

Budhistorik (26 bud)
1382109
2 400
1382101
1382103
1382101
1 900
1382091
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.