Gustav Rudberg litografier

257233

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Mappar 3 st: "Spanska bilder", signerade Gustav Rudberg, 210 ex, 18 st färglitografier, 47x63 resp 47x63 cm

Smärre hanteringsveck

Rum 1

Gustav Rudberg litografier

Budhistorik (1 bud)

1380410
2014-07-28 15:28:30

2014-07-30 kl 16:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.