David Svensson akryl

257232

SVENSSON, David (född 1973): Utan titel, signerad och daterad på baksidan David Svensson 2004, flätad akryl, 72x64 cm
PROVENIENS: Galleri Magnus Åklundh, Malmö

Skador

Konst, Måleri

Rum 17

David Svensson akryl

Budhistorik (15 bud)
1382274
1382273
3 800
1382270
3 600
1382269
3 400
1381123
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.