Karl Axel Pehrson färglitografi

257230

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska miljö med sköldpadda, signerad och daterad K. A. Pehrson -77, 31/375, färglitografi, bildyta 29x39 cm

Fack 16

Budhistorik (3 bud)

1379316
1378855
1376987

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.