Lage Lindell färglitografi

257229

LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad Lage Lindell, HC, numrerad 5/9, 27x41,5 cm

Fack 8

Lage Lindell färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1370952
1379478
750
1370952
700
1378784
650
1370952
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.