Austín Ubeda färglitografi

257226

Agustín (1925-2007): Komposition med fågel, Signerad A. Ubeda, EA, färglitografi, 41x57 cm

Fack 6

Austín Ubeda färglitografi

Budhistorik (4 bud)

1379928
450
1379723
1379472
1379007

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.