Oljemålning

257225

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: "Höstljus", signerad och daterad Ilic -01, olja på pannå, ca 120x95 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 11

Oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1380743
1380741
1380730
950
1380729
900
1380728
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.