Jonas Wickman oljemålning

257223

WICKMAN, Jonas (1962): Strandbild, signerad och daterad Jonas W 2000, olja på duk, ca 81x100 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Jonas Wickman oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1375038
1375037

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.