Gunnar Svenson oljemålning

257221

SVENSON, Gunnar (1892-1977): Den blå kannan, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, ca 64x79 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Gunnar Svenson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1380798
4 600
1380678
4 400
1380797
4 200
1380678
1380791
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.