Nils Kölare serigrafi

257220

KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad N. Kölare, numrerad 4/80, serigrafi, ca 69x99 cm

Fack 15

Nils Kölare serigrafi
Budhistorik (14 bud)
1380580
950
1380663
900
1380580
850
1380579
1380579
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.