Leksaker

257219

LEKSAKER, 3 st, 1930/50-tal, mekanisk fiolspelande apa Schuco Tyskland, sparbössa i form av ko "MC-Kossan", mekanisk elefant med kärra Jumbo, höjd 9-12 cm

Slitage

Leksaker

Monter 23

Leksaker

Budhistorik (7 bud)
1378046
650
1377794
600
1378044
550
1377794
500
1376898
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.