Bie Norling oljemålning

257218

NORLING, Bie (född 1937): "Fönster mot havet", diptyk, signerad och daterad Bie Norling -85, olja på duk, rammått ca 94x101 cm; samramade

Konst, Måleri

Rum 12

Bie Norling oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1380138
2014-07-28 00:57:33

2014-07-28 kl 21:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.