Kumi Sugai färglitografi

257217

SUGAI, Kumi (Japan 1919-96): Komposition, signerad och daterad Sugai 71, EA, färglitografi, 65x49 cm

Fack 15

Kumi Sugai färglitografi

Budhistorik (6 bud)
1378703
500
1378693
450
1375291
1378692
1375291

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.