Hans Hammarskiöld cibakromtryck

257216

HAMMARSKIÖLD, Hans (född 1925): "Grässtrå i sand", signerad och daterad Hans Hammarskiöld 78, 1/25, cibachrome print, 40x28 cm

Konst, Fotografi

Rum 4

Budhistorik (6 bud)
1378668
1378667
2 600
1378666
1377376
1377007
500

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.