Claes Levander oljemålning

257214

LEVANDER, Claes (född 1957): "Kall morgon", signerad och daterad Claes Levander -98, olja på duk, ca 100x100 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Claes Levander oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1380804
1380805
1 400
1380804
1 300
1380803
1380583

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.