Bockbord 1700-tal

257213

BOCKBORD, 1700/1800-tal, trärent, höjd 77, 242x78 cm
Proveniens: Nors slott Knivsta

Torrsprickor

Rum 15

Bockbord 1700-tal

Budhistorik (18 bud)
1376598
11 000
1378588
10 500
1376598
9 800
1378586
9 600
1376598
9 200

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.