Kjell Åslund akrylmålning

257211

ÅSLUND, Kjell (född 1948); "Vildvuxen trädgård II", signerad och daterad ā tergo Kjell Åslund 2002, akryl och tempera på pannå, ca 148x83 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Kjell Åslund akrylmålning

Budhistorik (7 bud)
1380093
1380049
1379887
1379509
700
1379296
500

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.