Felix Hatz oljemålning

257208

HATZ, Felix (1904-2000): Komposition, signerad Hatz, olja på duk, 103x81 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 17

Felix Hatz oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1374152
6 000
1374151
5 800
1374150
5 600
1374149
5 400
1374147
4 400

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.