Oljemålning

257206

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition, signerad Herrström, olja på duk, ca 141x95 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1380568
1380567
900
1380566
850
1380562
1378794
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.