Axel Lind oljemålning

257205

LIND, Axel (1907-2011): "Aftonsol, Nordsjön", signerad Axel Lind, olja på duk, 70x135 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1378880
9 000
1378879
8 200
1378871
8 000
1377032
7 200
1374935
7 000

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.