Erik Jensen oljemålning

257203

JENSEN, Erik (1908-1986): "Motiv från Saltsjö Duvnäs", signerad och daterad Jensen 63-64, olja på duk, 82x65 cm

Tryckskador från ram

Konst, Måleri

Rum 4

Erik Jensen oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1379429
1379418
1379418
950
1379422
900
1379418
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.