Bengt Fransson oljemålning

257201

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Stockholmsbild från Skeppsbron", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1379013
1379000
2 800
1378730
2 600
1378999
2 600
1378730
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.