Philippe Comairas oljemålning

257199

COMAIRAS, Phillippe (1803-1875) tillskriven: "Tre generationer", otydligt signerad och daterad, olja på duk, ca 73x96 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Rum 8

Philippe Comairas oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1379011
1378820
3 800
1378731
3 600
1377874
3 400
1377639
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.