Lage Lindell silkscreen

257197

LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition med figurer, signerad och daterad á tergo Lage Lindell 26/30, silkscreen på plast, 100,5x104 cm

Upphängningshål, gulnader, ytslitage

Rum 4

Lage Lindell silkscreen
Budhistorik (8 bud)
1371647
3 800
1370331
3 600
1370331
3 400
1371646
3 200
1370331
2 400

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.