Olivier Seguin aluminiumtavla

257196

SEGUIN, Olivier (Frankrike, född 1927): "Envol", signerad och daterad Olivier Seguin 1976, aluminiumobjekt uppfäst på pannå, 76x65 cm

Skador

Konst, Skulptur

Rum 17

Olivier Seguin aluminiumtavla

Budhistorik (2 bud)

1378182
1372006

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.