Lage Lindell silkscreen

257195

LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition med figurer, signerad ā tergo Lage Lindell, provtryck, silkscreen på plast, 94x101 cm

Upphängningshål, ytskador, gulnader

Rum 4

Lage Lindell silkscreen

Budhistorik (11 bud)
1379035
3 200
1380295
1379035
2 800
1380294
2 600
1379035

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.