Maurice Moberg oljemålning

257193

MOBERG, Maurice (född 1923): "Bohuskust" signerad Maurice Moberg, olja på duk, 58x69 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Maurice Moberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1379882
450
1379470
1377582
1377058

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.