Olle Kåks färgserigrafi

257190

KÅKS, Olle (född 1941): "Triptyk III", färgserigrafi, signerad och numrerad Kåks 5/9, daterad a tergo 1987, 115x81 cm

Rum 8

Olle Kåks färgserigrafi

Budhistorik (6 bud)
1379665
550
1379521
500
1379521
450
1379664
1379521

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.