Fritz Kärfve oljemålning

257187

KÄRFVE, Fritz (1880-1967): Landskapsmotiv Skåne, signerad och daterad F. Kärfve 1917, olja på duk, 74x102 cm

Ändringar/tillägg
Visas på begäran

Konst, Måleri

Fritz Kärfve oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1371758
1372076
1371758

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.