Stig Claesson färglitografi

257185

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Kungsgatan, signerad och numrerad 8/150, färglitografi, bildyta 40x57 cm

Fack 9

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (4 bud)

1379339
450
1379638
1379339
1371103

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.