Pierre Olofsson färglitografi

257184

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 218/260, färglitografi, 61x27 cm

Glas med tejprester

Fack 11

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (21 bud)
1379674
1379676
2 800
1379674
2 600
1379675
2 400
1379674

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.