Gilou Brillant

257183

BRILLANT, Gilou (1935): Komposition, signerad daterad Brillant-75, 49/99, färgetsning med carborundum, 65x50 cm

Fack 18

Gilou Brillant

Budhistorik (19 bud)
1380023
1380024
1380023
1380015
1380015
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.