Philip von Schantz litografi

257181

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vaser, signerad och daterad V Schantz -87, 30/75, litografi, bildyta 55x42,5 cm

Fack 18

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (7 bud)
1379907
1 400
1379906
1 300
1379905
1375138
1375137

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.