Beck Ljung färgserigrafi

257178

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): "Palmspelet grön", signerad och daterad Beck o Ljung 1976, serigrafi, 2/100, 98x69 cm

Fack 15

Beck Ljung färgserigrafi

Budhistorik (10 bud)
1379437
750
1379575
700
1379437
650
1379442
600
1379437
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.