Sven Jonson färglitografi

257177

JONSSON, Sven (1902-1981): "I väntan på vind", signerad Sven Jonsson, numrerad 91/270, färglitografi, bladstorlek 43x66 cm

Fack 12

Sven Jonson färglitografi

Budhistorik (12 bud)
1379912
3 200
1379911
1379910
2 800
1379909
2 600
1379895
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.