Lennart Rodhe färglitografi

257176

RODHE, Lennart (född 1916): Komposition, signerad Lennart Rodhe 1985, EA, färglitografi, bildyta 71x50 cm

Rum 4

Lennart Rodhe färglitografi

Budhistorik (29 bud)
1380011
2 600
1380012
2 600
1380011
2 400
1380009
1380007

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.