Kaoru Kawano

257175

KAWANO, Kaoru (Japan 1916-1965); "Sacred Crane (B)", signerad o numrerad 158/200, träsnitt, 57x40 cm

Fack 10

Kaoru Kawano

Budhistorik (18 bud)
1379466
1379464
1379463
950
1379459
900
1379462
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.