Karl Granquist

257174

GRANQUIST, Karl (1921-1994): Båt på sjön, signerad och daterad 1964, olja på duk, 55x65 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Karl Granquist

Budhistorik (18 bud)
1379827
1378007
1378554
1378007
1376074
1 400

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.