Curt Hillfon

257172

HILLFON, Curt (född 1943): Komposition, signerad och daterad Curt Hillfon 1985, olja på duk, 160x131 cm

Fläckar, skador

Konst, Måleri

Rum 5

Curt Hillfon

Budhistorik (2 bud)

1379444
1 600
1375764

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.