Oljemålning 1800-tal

257170

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Skomakare, olja på duk uppklistrad på pannå, 12,5x16 cm

Krackelerad

Konst, Måleri

Monter 25

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

1378729
1378696
1371864

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.