Johan Philip Lemke oljemålning

257169

LEMKE, Johan Philip (1631-1711) tillskriven: Turkisk lansiär, olja på duk, 41x54 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Rum 8

Budhistorik (40 bud)
1378746
12 500
1378817
12 000
1378746
11 500
1378816
11 000
1378746
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 198 EUR, 1 406 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.