Sengustaviansk sekretär

257168

SEKRETÄR, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, fanér i mahogny, skiva av sten, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, höjd ca 121, 95x45 cm, 2 nycklar finns

Skador, delvis kompletterad

Ändringar/tillägg
Nycklar(2) samt lösa skruvar(2) finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 2

Sengustaviansk sekretär

Budhistorik (5 bud)
1379266
5 000
1378216
1377828
1371138
1370963

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.