Byrå i senbarock 1700-tal

257167

BYRÅ, senbarock, 1700-tal, fanerad, höjd 82, 101x63 cm

Skador, omarbetad, lösa delar. Senare beslag och senare ben.

Ändringar/tillägg
Nycklar och löst lås finns, hämtas vid utlämningsdisk

Rum 5

Byrå i senbarock 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

1379118
3 200
1375193
1375192
1370076

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.