Sengustaviansk byrå

257166

BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets början, mahogny, fanérad, höjd 80, 94x49 cm

Skador, lösa delar, omarbetad, nyckel saknas

Rum 6

Sengustaviansk byrå

Budhistorik (5 bud)
1378992
450
1378989
1378991
1378989
1378857

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.